برگزیده آخرین اخبار

رشوه منافقین به رئیس اسبق اف‌بی‌آی چاپ فرستادن به ایمیل
یک وبگاه خبری آمریکایی طی گزارشی به پرداخت رشوه از سوی گروهک منافقین در سال‌های گذشته به رئیس پلیس فدرال آمریکا جهت بیرون ‌آوردن نام این گروهک از فهرست سیاه وزارت خارجه این کشور اشاره کرد.

 

به گزارش فدائیان اسلام، به نقل از  فارس، وبگاه آمریکایی «اینترسپت» طی گزارشی نوشت: «لوییز فرییح» از روسای پلیس فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) که 2 ماه قبل از ماجرای 11سپتامبر از سمت خود کناره‌گیری کرد، به خاطر همکاری با گروهک منافقین و موارد دیگر فساد مالی به ثروت کلانی دست یافته است.

بر اساس این گزارش، فرییج جز چند مقام‌ ارشد آمریکایی قرار دارد که از سوی گروهک منافقین به آن‌ها پول پرداخت شده تا نامش از فهرست سیاه گروه‌های خرابکار وزارت خارجه آمریکا خارج شود.

به گزارش اینترسپت، رشوه دریافتی از سوی این مقام اسبق اف‌بی‌آی بالغ بر 50000 هزار دلار بود. این در حالی است که حقوق سالیانه فرییح هنگامی مدیریت در اف‌بی‌آی رقمی معادل 145000 هزار دلار بود.

فرییح بعد از دریافت این رشوه از سوی گروهک منافقین شرکت مشاوره‌ای را باز نمود که مشتریانش از جمله شاهزاده سلطان بندر سعودی بود که این شخص نیز از سوی وزارت دادگستری آمریکا متهم به اخذ رشوه از یک پیمانکار فعال در امور دفاعی انگلیسی شده بود.

لوییز جوزف فرییح و همسرش هم‌اکنون حداقل دارای 4 خانه مجلل چند میلیون دلاری از جمله منزلی در ویلمینگتون به ارزش 3 میلیون دلار هستند.

پایگاه خبری جمعیت فدائیان اسلام

 

افزودن نظر