برگزیده آخرین اخبار

دیدار جمعی از شورای مرکزی فداییان اسلام و ستاد برگزاری شصتمین سالگرد شهید سید مجتبی نواب صفوی و همرزمانش با آیت الله العظمی وحید خراسانی چاپ فرستادن به ایمیل
دیدار جمعی از شورای مرکزی فداییان اسلام و ستاد بزرگداشت شصتیمن سالگرد بزرگداشت شهید نواب صفوی و همرزمانش با حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی

جمعی از فداییان اسلام و اعضاء ستاد برگزاری شصتمین سالگرد شهید سید مجتبی نواب صفوی و همرزمانش در تاریخ پنج شنبه مورخ 94/9/12 با حضور در بیت ایشان ، به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان بزرگوار فداییان اسلام با ایشان دیدار کردند .

آیت الله وحید خراسانی ضمن اشاره به اینکه شهید نواب فردی متدین و نخبه بود ، فرمود : سرنوشت نواب صفوی این بود که مظلوم کشته شود ، و این سعادت نصیبش شود که جهاد کند . ایشان و شهید واحدی گوهر های نایابی بودند که فعالیت های ارزنده ای را در راستای تحقق این نقلاب انجام و به ثمر رساندند .

ایشان همچنین اشاره نمودند اینها را من از نجف می شناختم واقعا مردی بود که عمری را با اخلاص گذراند و در راه عقیده اش همانطور که اسم بود مسمی نیز یافت (( فدایی اسلام )) ؛ و الان با شهدای کربلا محشور است .

پایگاه خبری جمعیت فداییان اسلام

 

افزودن نظر